0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
Borussia Dortmund
۲
۳
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۲۰:۰۰
FC Augsburg
۰
۱
SC Freiburg
inprogress
۲۲:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۲
VfL Wolfsburg
Finished
۱۸:۰۰
  Spain La Liga
Real Madrid
-
-
Sevilla FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Betis
۳
۱
Athletic Bilbao
Finished
۱۸:۴۵
Cadiz
۲
۲
Celta de Vigo
Finished
۱۶:۳۰
Las Palmas
۱
۱
Osasuna
inprogress
۲۱:۰۰
  England Premier League
Wolverhampton Wanderers
۱
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie A
Juventus FC
۳
۲
Frosinone
Finished
۱۵:۰۰
AC Milan
-
-
Atalanta Bergamo
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Lecce
۰
۴
Internazionale Milano
Finished
۲۰:۳۰
Cagliari
۱
۱
Napoli
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Gil Vicente
۰
۰
FC Porto
inprogress
۲۱:۳۰
SL Benfica
۰
۰
Portimonense
inprogress
۲۱:۳۰
Futebol Clube Vizela
۳
۳
Estoril Praia
Finished
۱۹:۰۰
Vitoria Guimaraes
۰
۲
Casa Pia Atletico
Finished
۰۰:۰۰
  France Ligue 1
Olympique Marseille
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Toulouse
۳
۱
OSC Lille
Finished
۱۷:۳۰
OGC Nice
۰
۰
Clermont
Finished
۱۷:۳۰
RC Lens
۲
۳
AS Monaco
Finished
۱۵:۳۰
Le Havre AC
۱
۲
Stade de Reims
Finished
۱۷:۳۰
Paris Saint-Germain FC
۱
۱
Stade Rennes FC
Finished
۱۹:۳۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al Shabab Riyadh
۲
۳
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۰:۳۰
Al Feiha
۳
۲
Abha
Finished
۱۷:۳۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
۰
۲
Besiktas JK
Finished
۱۹:۳۰
Sivasspor
۴
۱
Pendikspor
Finished
۱۴:۰۰
Fatih Karagumruk
۱
۱
Alanyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Trabzonspor
۱
۰
Adana Demirspor
Finished
۱۶:۳۰
  Australia A-League
Melbourne Victory
۰
۱
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Newcastle United Jets
۲
۲
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
  Greece Super League
Panathinaikos
۱
۰
A.E. Kifisia F.C.
inprogress
۲۱:۳۰
Aris Thessaloniki
۱
۰
Volos NFC
inprogress
۲۱:۰۰
Panetolikos FC
۱
۳
FC PAOK Thessaloniki
Finished
۱۸:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۱
Asteras Tripolis
Finished
۱۹:۳۰
Pas Giannina
۲
۲
OFI FC
Finished
۱۸:۰۰
  Scotland Premiership
Motherwell
۱
۳
Celtic FC
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar Stars League
Al Duhail
۲
۲
Al Arabi
Finished
۲۰:۳۰
Al-Rayyan
۲
۱
Al-Shamal
Finished
۲۰:۳۰
Al-Wakra
۰
۰
Al Sadd
Finished
۱۸:۳۰
  Egypt Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
National Bank
Finished
۲۰:۳۰
Pharco
۱
۱
Talaea El Gaish
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J League
Tokyo Verdy 1969
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۰۸:۳۰
Kashiwa Reysol
۱
۱
Kyoto Purple Sanga
Finished
۰۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Alcorcon
۱
۱
Tenerife
Finished
۱۸:۴۵
FC Cartagena
۰
۱
Elche
inprogress
۲۱:۰۰
Eldense
۲
۰
Racing de Ferrol
Finished
۱۶:۳۰
SD Amorebieta
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Burgos CF
۱
۰
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۸:۴۵
  United Arab Emirates UAE Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۳
۰
Ajman
Finished
۱۷:۰۰
Al Bataeh
۱
۲
Al Wahda Abu Dhabi
Finished
۱۷:۰۰
Baniyas FC
۰
۱
Al Ain
Finished
۱۹:۳۰
  Netherlands Eredivisie
Almere City
۰
۲
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
AZ Alkmaar
۲
۰
AFC Ajax
Finished
۱۹:۱۵
FC Volendam
۰
۰
SC Heerenveen
inprogress
۲۲:۳۰
FC Twente
۳
۰
Go Ahead Eagles
Finished
۱۷:۰۰
Excelsior Rotterdam
۱
۲
SBV Vitesse
Finished
۱۴:۴۵
  Belgium First Division A
Union St.-Gilloise
۲
۱
Standard Liege
inprogress
۲۱:۰۰
Club Brugge KV
۱
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۶:۰۰
Eupen
۰
۰
Cercle Brugge KSV
inprogress
۲۱:۴۵
KAA Gent
۲
۲
Royal Antwerp FC
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga I
FCSB
۱
۰
FC Botosani
inprogress
۲۱:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۰
۰
Universitatea Cluj
Finished
۱۵:۳۰
  England EFL Cup
Chelsea
۰
۱
Liverpool
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
SpVgg Greuther Furth
۲
۱
FC Nurnberg
Finished
۱۶:۰۰
Hamburger SV
۱
۰
SV Elversberg
Finished
۱۶:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۲
۰
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
  United States MLS
FC Cincinnati
-
-
Toronto FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Orlando City SC
۰
۰
Montreal Impact
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۴
۱
Colorado Rapids
Finished
۰۷:۰۰
Charlotte
۱
۰
New York City FC
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۲
۲
Chicago Fire
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۱
۲
Minnesota United
Finished
۰۵:۰۰
D.C. United (Washington)
۳
۱
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
FC Dallas
۲
۱
San Jose Earthquakes
Finished
۰۵:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
Sporting Kansas City
Finished
۰۵:۰۰
Los Angeles FC
۲
۱
Seattle Sounders
Finished
۰۱:۱۵
Saint Louis City SC
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۰۰
  Azerbaijan Premier League
FK Qarabag
۲
۰
FK Sumgayit
Finished
۱۸:۳۰
Araz Nakhchivan PFK
۰
۳
FK Zira
Finished
۱۶:۰۰
  China Super Cup
Shanghai SIPG
۰
۱
Shanghai Shenhua
Finished
۱۱:۳۰
  Denmark Superliga
AGF Aarhus
۲
۳
FC Midtjylland
inprogress
۲۰:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۰
Silkeborg IF
Finished
۱۶:۳۰
OB Odense
۰
۳
Brondby I.F.
Finished
۱۸:۳۰
Hvidovre IF
۲
۲
Viborg FF
Finished
۱۶:۳۰
  Uruguay Primera Division
Liverpool FC Montevideo
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Penarol Montevideo
۲
۰
Miramar Misiones
Finished
۰۲:۳۰
Cerro Largo FC
۰
۰
Centro Atletico Fenix
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group B
Carrarese
-
-
Sestri Levante
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Cesena FC
۲
۰
Asd Pineto Calcio
Finished
۱۷:۳۰
ACD Virtus Entella
۱
۱
Unione Sportiva Fermana
Finished
۱۶:۳۰
AC Perugia
۲
۰
Juventus U23
Finished
۱۸:۴۵
Olbia Calcio
۱
۲
Gubbio
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Brasiliense
Capital Brasilia CF
۰
۰
Sociedade Atletico Ceilandense
inprogress
۲۲:۰۰
Real FC
۱
۰
SE Santa Maria
inprogress
۲۲:۰۰
SE Gama
۲
۰
Paranoa EC
Finished
۰۲:۰۰
Planaltina EC
۰
۰
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Peru Liga 1 - Apertura
Atletico Grau
۰
۱
Asociacion Deportiva Tarma
inprogress
۲۲:۱۵
FBC Melgar Arequipa
۲
۱
Union Comercio
Finished
۰۲:۰۰
Carlos A. Mannucci
۰
۴
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۲:۴۵
  Argentina Copa De la Liga Profesional
CA River Plate
-
-
Boca Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Santa Fe
۴
۱
Independiente Rivadavia
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Huracan
۰
۰
San Lorenzo
Finished
۰۲:۰۰
Sarmiento
۰
۰
Barracas Central
Finished
۰۴:۳۰
Belgrano de Cordoba
۲
۲
Talleres de Cordoba
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Paranaense 1
Atletico Paranaense
۰
۰
Independiente FSJ
inprogress
۲۲:۳۰
Cianorte PR
۰
۰
Andraus Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
Azuriz
۰
۰
PSTC
inprogress
۲۲:۳۰
Londrina EC
۰
۰
Maringa PR
inprogress
۲۲:۳۰
FC Cascavel
۰
۰
Coritiba FBC
inprogress
۲۲:۳۰
Galo Maringa
۰
۰
Operario PR
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 1
Atletico Clube Goianiense
۰
۰
Goianesia
inprogress
۲۲:۳۰
Goiatuba EC
۰
۰
Goias EC
inprogress
۲۲:۳۰
Goiania
۰
۰
AA Aparecidense
inprogress
۲۲:۳۰
Anapolis FC
۰
۰
AE Jataiense
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۰
۱
Servette Geneve FC
Finished
۱۹:۰۰
FC Lugano
۲
۰
FC Zurich
Finished
۱۶:۴۵
Lausanne-Sports
۱
۱
FC Winterthur
Finished
۱۹:۰۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۱
۰
Cruz Azul
Finished
۰۶:۴۰
Leon
۱
۰
San Luis
Finished
۰۲:۳۰
Club Tigres de la UANL
۱
۱
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۴:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۳
۱
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۵
Deportivo Toluca FC
۰
۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۴
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۸
Brisbane City (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Costa Rica Primera Division
LD Alajuelense
۰
۱
CS Herediano
Finished
۰۳:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۰:۳۰
AD San Carlos
۱
۱
Puntarenas FC
Finished
۰۵:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
SK Slavia Praha
۳
۰
Pardubice
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۱
۳
AC Sparta Praha
Finished
۲۰:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Carioca 1
Vasco da Gama RJ
۲
۱
Volta Redonda
Finished
۰۰:۰۰
Portuguesa RJ
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۰۰
Flamengo RJ
۰
۰
Fluminense RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Palmeiras
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۲
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Real Pilar
۲
۲
Deportivo Muniz
Finished
۰۱:۳۰
  Hong Kong Premier League
Kitchee
۶
۰
HK U23
Finished
۱۰:۳۰
Resources Capital FC
۰
۴
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong FC
۰
۵
Southern District Rsa
Finished
۱۲:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Wanchai SF
۰
۰
Leaper Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۰
۲
Kwun Tong
Finished
۱۱:۰۰
Wing Go FC
۰
۰
Tung Sing
Finished
۱۱:۰۰
Wofoo Social Enterprises
۱
۱
Mutual FC
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۰
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon Cricket Club
۲
۲
Chelsea SS HK
Finished
۱۱:۰۰
Lucky Mile
۲
۰
Kwong Wah
Finished
۰۸:۴۵
Yau Tsim Mong
۶
۰
Fu Moon
Finished
۱۱:۰۰
Wofoo Social Enterprises
-
-
Sparta Asia
Finished
۱۱:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Rogaska
۰
۰
NK Maribor
Finished
۱۵:۳۰
NK Domzale
۲
۱
NK Celje
Finished
۱۷:۳۰
NS Mura
۰
۰
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
  Bahrain King of Bahrain Cup
Al-Ahli Manama
۳
۱
Manama
Finished
۱۹:۰۰
  Hungary NB II
Szeged-Csanad Grosics
۲
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۹:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۱
۲
Csakvar TK
Finished
۱۶:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۲
۲
Gyirmot
Finished
۱۶:۳۰
Pecsi MFC
۰
۱
FC Ajka
Finished
۱۶:۳۰
Budapest Honved FC
۰
۱
BFC Siofok
Finished
۱۶:۳۰
Soroksar SC
۲
۱
Kozarmisleny SE
Finished
۱۶:۳۰
Kazincbarcika BSC
۱
۱
Budapest Vasas SC
Finished
۱۹:۳۰
Haladas FC
۲
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Casertana
۱
۰
Brindisi
inprogress
۲۱:۰۰
Monterosi Tuscia
۰
۱
Avellino
inprogress
۲۱:۰۰
Potenza Calcio
۱
۰
Giugliano
inprogress
۲۱:۰۰
Messina
۲
۲
AZ Picerno ASD
Finished
۱۶:۳۰
Latina Calcio
-
-
Audace Cerignola
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura
ADR Jicaral
۲
۰
Deportiva Carmelita
Finished
۲۰:۳۰
AD Sarchi
۲
۲
Quepos Cambute
inprogress
۲۰:۴۵
  Thailand Thai League 3
Assumption United
۱
۰
Hua Hin Maraleina FC
Finished
۱۲:۳۰
Prime Bangkok
۱
۱
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۳۰
Hua Hin City
۰
۱
Thap Luang United
Finished
۱۲:۳۰
Bangkok FC
۰
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۳۰
Inter Bangkok
۰
۴
Nonthaburi United
Finished
۱۲:۳۰
Chamchuri United FC
۱
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۳۰
The Icon RSU
۰
۵
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۲:۳۰
STK Muangnont
۲
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۳۰
  Morocco Botola Pro
FAR Rabat
۳
۰
Union Sportive de Touarga
Finished
۲۰:۳۰
Maghreb de Fes
۰
۰
MCO Mouloudia Oujda
inprogress
۲۲:۳۰
HUSA Agadir
۲
۰
Chabab Mohammedia
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Sergipano A1
AD Carmopolis
۰
۰
Dorense
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
America FC Propria
۰
۰
Olimpico EC Itabaianinha
inprogress
۲۲:۰۰
  Ukraine Premier League
Metallist 1925 Kharkiv
۲
۴
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۰۰
SC Dnipro-1
۱
۱
FC Minaj
Finished
۱۴:۳۰
Veres Rivne
۰
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۴:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۱
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۰
۰
UD Santa Marta
Finished
۱۹:۰۰
Palencia CF
۰
۰
La Virgen del Camino
Finished
۱۹:۳۰
Salamanca CF UDS
۳
۰
CA Bembibre
Finished
۱۸:۳۰
SD Almazan
۵
۰
CD Laguna
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۳
۴
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۰۰
Oakleigh Cannons U23
۳
۲
Altona Magic U23
Finished
۰۵:۳۰
Melbourne Knights U23
۰
۴
Avondale U23
Finished
۱۰:۰۰
  Malta Premier League
Sirens FC
۰
۴
Gzira United FC
Finished
۱۳:۳۰
Naxxar Lions FC
۰
۳
Floriana FC
Finished
۱۹:۰۰
Sliema Wanderers FC
۰
۰
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۸:۴۵
Valletta FC
۰
۲
Marsaxlokk
Finished
۱۶:۳۰
Gudja United
۰
۴
St Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Hamburg Eimsbutteler BC
۳
۲
TSV Sasel
Finished
۱۳:۱۵
ETSV Hamburg
۳
۰
TuRa Harksheide
Finished
۱۶:۳۰
Niendorfer TSV
۱
۳
TUS Dassendorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Rugenbergen
-
-
Paloma Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
Western Knights SC
۱
۲
Armadale
Finished
۱۳:۰۰
Sparta Prague B
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۳:۰۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۲
Sociedad Deportivo Quito
Finished
۰۴:۰۰
Kingsway Olympic
۰
۰
Perth RedStar FC
Finished
۱۲:۳۰
Geylang United FC
۳
۱
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۰
Perth
Finished
۱۴:۳۰
Barcelona SC Guayaquil
۱
۲
LDU Quito
Finished
۰۴:۰۰
Tabasalu Charma
۳
۵
FC Tallinn
Finished
۱۲:۱۵
Bohemians 1905 B
۳
۳
Hradec Kralove B
Finished
۱۲:۴۵
FK Spisska Nova Ves
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۳:۳۰
Inglewood United
۷
۰
Balcatta
Finished
۱۵:۰۰
AIK
۱
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
AFC Eskilstuna
۲
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۷:۳۰
MSK Namestovo
۰
۷
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۷:۴۵
  India Santosh Trophy
Kerala
۱
۱
Meghalaya
Finished
۱۲:۳۰
Arunachal Pradesh
۰
۲
Assam
Finished
۱۷:۰۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Olympic FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۰:۰۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۰:۳۰
Huachipato
۰
۱
Union La Calera
Finished
۱۸:۳۰
Palestino Santiago
۵
۰
Cobreloa Calama
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Iquique
۱
۱
Everton Vina del Mar
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
CD Cieza
۱
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۹:۳۰
CD Plus Ultra
۲
۱
Ciudad de Murcia
Finished
۱۵:۰۰
CD Algar
-
-
Union Molinense CF 2020
Finished
۱۴:۳۰
EG El Palmar CF
۱
۱
Racing Murcia
Finished
۱۴:۳۰
UD Caravaca
۲
۱
UCAM Murcia CF B
Finished
۱۹:۳۰
CD Bullense
۰
۲
Muleno CF
Finished
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Group A
Novara
۱
۱
Mantova
Finished
۱۸:۴۵
Fiorenzuola
۱
۰
Virtus Verona
inprogress
۲۱:۰۰
Vicenza
۲
۰
Triestina Calcio
Finished
۱۸:۳۰
Pro Patria
۱
۳
AC Renate
Finished
۱۶:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group D
Stade Malien de Bamako
۱
۰
Diables Noirs
Finished
۱۹:۳۰
Sekhukhune United
۰
۰
RSB Berkane
inprogress
۲۲:۳۰
  Belgium First Division B
Kfco Beerschot-Wilrijk
۰
۰
R.F.C. Seraing
Finished
۱۶:۰۰
KRC Genk II
۱
۱
Lommel United
Finished
۱۸:۳۰
Francs Borains
۰
۰
Zulte-Waregem
inprogress
۲۱:۴۵
  Mexico U23 League
Santos Laguna U23
۳
۰
Mazatlan FC U23
Finished
۲۰:۳۰
Toluca U23
۱
۰
Club Tijuana U23
Finished
۱۸:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vojvodina Novi Sad
۰
۰
Spartak Subotica
inprogress
۲۱:۰۰
FK Javor Ivanjica
۰
۳
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۶:۳۰
Napredak Krusevac
۳
۱
FK Novi Pazar
Finished
۱۹:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Aurora
۰
۰
Jorge Wilstermann
inprogress
۲۲:۳۰
Guabira Santa Cruz
۱
۲
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
  Jordan Jordan League
Sahab SC
۰
۰
Al Aqaba
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
FC Ashdod
۰
۵
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
Getafe B
۰
۰
CD Atletico Paso
Finished
۱۳:۳۰
AD Union Adarve
۳
۳
Gimnastica Segoviana
Finished
۱۴:۳۰
UD San Fernando
۰
۰
Talavera
Finished
۱۵:۳۰
Navalcarnero
۱
۱
CD Numancia
Finished
۱۹:۰۰
CF Villanovense
۲
۱
Illescas
Finished
۱۹:۳۰
Ursaria
۱
۰
CD Badajoz
Finished
۱۴:۳۰
CD Mensajero
۰
۱
AD Llerenense
Finished
۱۵:۳۰
  Cambodia Premier League
Kirivong Sok Sen Chey
۳
۰
Prey Veng
Finished
۱۲:۱۵
Angkor Tiger
۲
۱
Tiffy Army
Finished
۱۲:۱۵
Boeung Ket FC
۱
۲
Visakha FC
Finished
۱۴:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
St. Joseph's
۳
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
Konter
۲
۲
Islands FC
Finished
۰۹:۰۰
Ornament
۱
۱
Sai Kung Friends FC
Finished
۰۹:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۲
۱
Sui Tung
Finished
۰۹:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۲
Tsun Tat Kwok Keung
Finished
۰۹:۰۰
New Fair Kui Tan
۳
۱
KCDRSC
Finished
۱۳:۰۰
Fukien Athletic Club
۰
۲
Tsun Tat
Finished
۰۹:۰۰
Tuen Mun FC
۰
۷
Supreme FC
Finished
۰۹:۰۰
  Japan J2 League
Ehime FC
۱
۰
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۲۰
Jef United Ichihara Chiba
۲
۳
Montedio Yamagata
Finished
۰۷:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Shimizu S-pulse
Finished
۰۷:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۰
Tochigi SC
Finished
۰۷:۳۰
Tokushima Vortis
۱
۵
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Oita Trinita
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۰۸:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۱
۱
Kagoshima United
Finished
۰۸:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group B
Colombia (W)
۰
۱
Brazil (W)
Finished
۰۶:۴۵
Puerto Rico (W)
۲
۱
Panama (W)
Finished
۰۴:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Club Xelaju
Finished
۰۳:۳۰
CSD Municipal
۴
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۲
Guastatoya
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Campeonato Potiguar
ABC Futebol Clube
۲
۲
Santa Cruz de Natal
Finished
۰۰:۳۰
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
Baraunas
inprogress
۲۲:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League
Prisons FC
۰
۳
Eagles FC
Finished
۰۳:۳۰
Sando
-
-
Central FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Morvant Caledonia United
۲
۲
La Horquetta Rangers FC
Finished
۰۱:۳۰
  Germany Bundesliga U19
Paderborn U19
۱
۱
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۳:۳۰
VfL Bochum U19
۲
۳
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۳:۳۰
MSV Duisburg U19
۰
۲
Alemannia Aachen U19
Finished
۱۳:۳۰
SV Meppen U19
۴
۱
Braunschweiger TSV Eintracht 1895 U19
Finished
۱۳:۳۰
Fortuna Dusseldorf U19
۱
۲
Viktoria Koln U19
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund U19
۳
۱
Arminia Bielefeld U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln U19
۰
۲
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۳:۳۰
FC Kaiserslautern U19
۲
۱
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۱۵:۳۰
  Turkey 1. Lig
Manisa Futbol Kulubu
۱
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۶:۳۰
Eyupspor
۳
۲
Sakaryaspor
Finished
۱۹:۳۰
Boluspor
۱
۰
Erzurumspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Keciorengucu Ankara
۲
۲
Kocaelispor
Finished
۱۴:۰۰
  Zanzibar Premier League
Chipukizi FC
۰
۱
New City FC
Finished
۱۶:۴۵
  Greece Super League 2, Group B
PAE Egaleo
۰
۰
Apollon Chania Kissamikos
Finished
۱۶:۳۰
Tilikratis
۰
۳
Kallithea
Finished
۱۶:۳۰
AO Giouchtas
۰
۱
Ilioupoli
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Nong Bua Pitchaya FC
۱۰
۱
Kasetsart
Finished
۱۵:۳۰
Suphanburi FC
۴
۱
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Ratchasima
۲
۱
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
Chiangmai United FC
۱
۲
Rayong FC
Finished
۱۵:۰۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
۱
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Tabora United FC
۱
۱
Singida BS FC
Finished
۱۴:۳۰
Kagera Sugar
۲
۱
Ihefu FC
Finished
۱۹:۰۰
Geita Gold FC
۱
۳
Mashujaa FC
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 4
IFK Goteborg
۱
۰
Skovde AIK
Finished
۱۵:۳۰
United IK Nordic
۰
۵
Djurgardens IF
Finished
۱۷:۴۵
  Greece Super League 2, Group A
Larissa FC
۰
۰
Levadiakos
Finished
۱۵:۳۰
Kampaniakos
۱
۰
Aiolikos Mytilene
Finished
۱۶:۳۰
Apollon Pontou FC
۰
۳
Makedonikos Neapolis
Finished
۱۶:۳۰
AEK Athens B
۰
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
  Iceland League Cup C
Arborg
۱
۱
KFR Hvolsvoellur
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
HSK Zrinjski Mostar
۵
۰
FK Igman Konjic
Finished
۱۷:۳۰
FK Tuzla City
۰
۱
NK Posusje
Finished
۱۵:۳۰
NK Siroki Brijeg
-
-
FK Zeljeznicar Sarajevo
Cancelled
۱۵:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group C
Dreams FC
۱
۰
Club Africain
Finished
۱۹:۳۰
Academica do Lobito
۲
۳
Rivers United Dolphins
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
FC Alverca B
۱
۲
Mortagua FC
Finished
۱۸:۳۰
Uniao de Tomar
۰
۲
Santarem
Finished
۱۸:۳۰
Fontinhas
۱
۱
Marinhense
Finished
۱۵:۳۰
SC Lusitania
۳
۱
Castelo Branco
Finished
۱۹:۳۰
Rabo Peixe
۰
۰
GD Peniche
Finished
۱۹:۳۰
  Africa CAF Confederations Cup, Group A
Al-Hilal Benghazi
۲
۱
USM Alger
Finished
۱۹:۳۰
Supersport United
۱
۱
Future FC
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
CD San Roque de Lepe
۱
۱
Manchego Ciudad Real CF
Finished
۱۹:۳۰
Real Balompedica Linense
۰
۰
Cadiz B
Finished
۱۹:۳۰
Orihuela
۲
۰
CA Antoniano
Finished
۱۹:۳۰
Mar Menor
۱
۱
CD Estepona
Finished
۱۴:۰۰
FC Cartagena II
۱
۱
Marbella FC
Finished
۱۴:۳۰
UCAM Murcia
۱
۰
Real Betis B
Finished
۱۴:۳۰
El Palo FC
۰
۱
La Union CF
Finished
۱۴:۳۰
Velez CF
۲
۲
Yeclano Deportivo
Finished
۱۸:۳۰
  Indonesia Liga 2
Malut United FC
۱
۱
Semen Padang
Finished
۱۵:۳۰
Persiraja Aceh
۱
۱
PSBS Biak Numfor
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CD Coria
۲
۱
CF Jaraiz
Finished
۱۹:۳۰
Calamonte
۱
۱
CP Montehermoso
Finished
۱۴:۳۰
CD Azuaga
۱
۰
Arroyo
Finished
۱۴:۴۵
CD Don Alvaro
۳
۲
Jerez CF
Finished
۱۹:۳۰
Don Benito
۱
۰
CD Diocesano
Finished
۱۹:۳۰
SP Villafranca
۰
۰
Moralo
Finished
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۰
۰
CD Castuera Subastacar
Finished
۱۵:۰۰
At. Pueblonuevo
۲
۰
CF Trujillo
Finished
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Tropezon
۲
۳
Castro
Finished
۲۰:۰۰
CD Guarnizo
۲
۲
Velarde CF
Finished
۱۴:۳۰
SD Torina
۳
۱
CD Colindres
Finished
۱۹:۰۰
Vimenor CF
۳
۰
SD Revilla
Finished
۱۹:۳۰
SD Solares Medio Cudeyo
۰
۰
CD Naval
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
CD El Ejido 2012
۰
۱
Club Polideportivo Almeria
Finished
۲۰:۳۰
Motril CF
۰
۰
Real Jaen CF
Finished
۲۰:۰۰
Juventud Torremolinos CF
۱
۰
Torredonjimeno
Finished
۱۴:۳۰
Maracena
۳
۱
UD Almeria B
Finished
۱۴:۴۵
Atletico Malagueno
۵
۰
CD Torreperogil
Finished
۱۹:۳۰
CD Rincon
۰
۴
UD Torre del Mar
Finished
۱۴:۴۵
Arenas Armilla CD
۰
۰
Atletico Mancha Real CF
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Barakaldo
۵
۰
Real Sociedad C
Finished
۲۰:۳۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۲
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۴:۰۰
Deportivo Alaves B
۱
۱
UD Barbastro
Finished
۱۴:۳۰
CD Calahorra
۲
۲
Naxara
Finished
۱۹:۰۰
CD Tudelano
۰
۰
Utebo
Finished
۱۹:۳۰
  Guatemala Primera Division
Aurora FC
۴
۱
Mictlán
Finished
۲۰:۳۰
Nueva Concepcion
۱
۲
Deportivo San Pedro
Finished
۲۰:۳۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
۴
۱
Quiche FC
Finished
۲۰:۳۰
Solola
۰
۴
Juventud Copalera
Finished
۲۰:۳۰
Cuilapa FC
۱
۰
Barberena
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Paraense
Remo PA
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Tuna Luso PA
۴
۰
Santa Rosa PA
Finished
۱۶:۳۰
Cameta Sport Club
۰
۰
Bragantino PA
inprogress
۲۲:۳۰
Tapajos FC PA
۰
۰
FC Caete
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۱
۱
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۰
۰
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium Division 1 Women
RFC de Liege (W)
۰
۵
Gent II (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 2
Arenas Club de Getxo U19
۵
۰
UDC Txantrea U19
Finished
۱۵:۱۵
Athletic Club Bilbao U19
۱
۰
AD San Juan U19
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE
Zamora FC
۱
۱
Rayo Zuliano
Finished
۰۴:۰۰
Estudiantes de Mérida
۱
۱
Caracas FC
Finished
۰۱:۱۵
Carabobo FC
-
-
Angostura FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Portugal Liga Segunda
CD Mafra
۰
۰
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۴:۳۰
CF Os Belenenses
۰
۲
SCU Torreense
Finished
۱۷:۳۰
  El Salvador Primera Division
Jocoro FC
۱
۰
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
C.D. FAS
۰
۰
Fuerte San Francisco
Finished
۰۵:۰۰
  Honduras Liga de Ascenso
Brasilia Rio Lindo
۰
۰
Oro Verde Santa Rita
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Catarinense 1
Chapecoense SC
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۰:۳۰
Joinville EC
۰
۰
Criciuma EC
Finished
۰۱:۳۰
Marcilio Dias
۱
۱
Nacao Esportes
Finished
۰۲:۰۰
  Honduras Liga Nacional
Lobos UPNFM
۲
۴
CD Victoria
Finished
۰۰:۳۰
Real Espana
۳
۱
CD Marathon
Finished
۰۲:۳۰
Motagua
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۳۰
  Colombia Liga Femenina
La Equidad (W)
۱
۱
America de Cali (W)
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Cali (W)
۲
۰
Deportivo Pereira (W)
Finished
۰۰:۳۰
Independiente Medellin (W)
۲
۰
Alianza FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Gaucho 1
Guarany de Bage
۱
۰
Sao Luiz RS
Finished
۰۱:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Racing Club Aruba
۰
۱
SV Dakota
Finished
۰۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie B
CD Ayense
۱
۳
Aguacateros CD Uruapan
Finished
۰۳:۳۰
CF Pachuca 2
۴
۱
Huracanes Izcalli
Finished
۰۱:۳۰
Caja Oblatos
۲
۱
CD Mexiquense
Finished
۲۰:۳۰
Artesanos Metepec FC
۱
۰
Zitacuaro
Finished
۰۱:۰۰
  Brazil Paulista Serie A4
Independente FC Limeira
۲
۳
CA Taquaritinga SP
Finished
۰۱:۳۰
Barretos SP
۰
۰
America SP
Finished
۰۱:۳۰
Vocem
۰
۰
XV de Jau
Finished
۱۶:۳۰
AA Francana
۳
۰
Rio Branco SP
Finished
۱۷:۰۰
CA Joseense
۱
۰
SKA Brasil
inprogress
۲۱:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Gavilanes FC Matamoros
۰
۱
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۴:۳۰
Colima
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۱:۳۰
  Greece U19 Super League
Panserraikos U19
۳
۱
Atromitos U19
Finished
۱۳:۰۰
PAS Giannina U19
۱
۶
OFI Crete U19
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Roma U19
۳
۰
Genoa U19
Finished
۱۳:۱۵
Sassuolo U19
۱
۲
Lazio U19
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J3 League
FC Osaka
۲
۱
Nagano Parceiro
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama S.C.C
۱
۱
Kataller Toyama
Finished
۰۸:۳۰
Imabari FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۱
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۸:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۳
۰
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
  Vietnam V-League 2
FC Dia Hoa Binh
۰
۲
Da Nang
Finished
۱۳:۳۰
TTBD Phu Dong
۲
۱
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۲:۳۰
Dong Thap
۰
۰
PVF-Cong An Nhan Dan
Finished
۱۲:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۵
۳
Long An
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Buyukcekmece Tepecikspor
۲
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Kusadasispor
۰
۰
Karakopru Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Erbaaspor
۲
۱
Belediyespor Sivas
Finished
۱۴:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۱
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
Kutahyaspor
۰
۰
Silivrispor
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
1461 Trabzonspor
۰
۱
Yeni Mersin Idmanyurdu
Finished
۱۳:۳۰
Adiyaman FK
۰
۲
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۳:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۰
Altinordu SK
Finished
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۲
۱
Karacabey Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۰
۰
Diyarbekirspor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۱
۰
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
Finished
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۲
۰
Vanspor FK
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Super Cup
Flora Tallinn
۳
۲
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۰۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۲
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Uthai Thani FC
Finished
۱۴:۰۰
Chonburi FC
۳
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۵:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Cape Town Spurs Reserves
۳
۱
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۰
۳
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Richards Bay Reserves
۰
۵
Kaizer Chiefs Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۳
۱
Sekhukhune United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Spain Tercera Federacion Women
Mulier FCN (W)
۳
۲
San Ignacio (W)
Finished
۱۴:۳۰
CF Extremadura (W)
۳
۱
Cd Oceja (W)
Finished
۱۴:۳۰
Zaragoza CFF B (W)
۵
۲
CD San Gabriel (W)
Finished
۱۴:۳۰
CD Valdefierro (W)
۰
۲
UE Cornella (W)
Finished
۱۷:۰۰
Alhama CF B (W)
۳
۰
Real Betis B (W)
inprogress
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
FC Eintracht Rheine
۲
۱
Sportfreunde Lotte
Finished
۱۷:۳۰
ASC Dortmund
۴
۱
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Gievenbeck
۲
۱
TSG Sprockhovel
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Vreden 1921
۱
۲
Spvgg Erkenschwick
Finished
۱۷:۳۰
TSV Victoria Clarholz
۱
۴
SV Schermbeck
Finished
۱۷:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۸:۰۰
  England National League Premier Division Women
Swindon Town (W)
۸
۱
Portishead (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ashford Town (Middx) (W)
۳
۰
Chesham United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Keynsham Town (W)
۱
۳
Bournemouth (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Khalsa (W)
۲
۲
Peterborough United (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV A
Sparta Petegem
۲
۱
FC Gullegem
Finished
۱۷:۳۰
KVV Zelzate
۳
۲
Zulte-Waregem II
Finished
۱۷:۳۰
Eendracht Aalst
۰
۳
SC Dikkelvenne
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga North
Spelle-Venhaus
۱
۳
Drochtersen / Assel
Finished
۱۷:۳۰
TSV Havelse
۱
۰
Eimsbutteler TV
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Norderstedt
-
-
Bremer SV
Cancelled
۱۶:۳۰
  India Indian Super League
Kerala Blasters FC
۴
۲
FC Goa
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
VfB Lubeck II
۲
۳
Heider SV
Finished
۱۶:۳۰
Inter Turkspor Kiel
۳
۱
SV Preussen 09 Reinfeld
Finished
۱۸:۰۰
  Germany Berlin Liga
TSV Mariendorf 1897
۲
۱
Frohnauer SC
Finished
۱۷:۰۰
1. FC Wilmersdorf
۵
۱
Berlin Hilaspor
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
Citta DI Campobasso
۲
۰
ASD Sora Calcio 1907
Finished
۱۷:۰۰
Calcio Chieti
۰
۱
Avezzano Calcio 1919
Finished
۱۷:۰۰
Real Monterotondo Scalo
۱
۲
Senigallia
Finished
۱۷:۰۰
L'Aquila 1927
۲
۱
Tivoli Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Atletico Ascoli
۰
۱
Roma City FC
Finished
۱۷:۰۰
Termoli Calcio
۳
۰
Fossombrone
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۲
۳
Sambenedettese
Finished
۱۷:۰۰
  Austria Bundesliga
Austria Klagenfurt
۲
۰
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۷:۰۰
SK Rapid Wien
۳
۰
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
WSG Wattens Swarovski Tirol
۰
۲
SK Sturm Graz
Finished
۱۷:۰۰
  North Macedonia First League
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۳۰
FK Shkendija 79
۲
۲
KF Rinija Gostivari
Finished
۱۶:۳۰
Voska Sport
۰
۰
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
Akademija Pandev
۳
۰
Makedonija GjP
Finished
۱۶:۳۰
FK Vardar Skopje
۲
۰
Bregalnica Stip
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۳
۲
Rostocker FC
Finished
۱۶:۰۰
TUS Makkabi
۳
۲
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۴:۳۰
SV Tasmania Berlin
۰
۲
Lichtenberg 47
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
-
-
Tennis Borussia Berlin
Finished
۱۶:۰۰
Hertha Zehlendorf
۷
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
FSV Optik Rathenow
۱
۱
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۶:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group B
Guyana U20
۲
۲
El Salvador U20
Finished
۱۸:۰۰
Suriname U20
۰
۰
Antigua and Barbuda U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium First Amateur Division
Oud Heverlee Leuven II
۱
۲
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
Royal Antwerp II
۲
۱
KFC Dessel Sport
Finished
۱۷:۰۰
URSL Vise
۲
۰
UR Namur
Finished
۱۷:۳۰
Cappellen FC
۰
۱
ROC de Charleroi-Marchienne
Finished
۱۷:۳۰
Royal Knokke FC
۱
۰
KVK Tienen
Finished
۱۷:۳۰
  Montenegro First League
FK Decic Tuzi
۱
۱
OFK Petrovac
Finished
۲۰:۰۰
  Portugal Liga 3
S.U. 1 Dezembro
۱
۰
Amora FC
Finished
۱۸:۳۰
Sporting CP B
۱
۰
Pero Pinheiro
Finished
۱۸:۳۰
SC Vianense
۱
۰
Sanjoanense
Finished
۱۸:۳۰
Oliveira Hospital
۳
۱
Caldas
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Clube de Portugal
۲
۰
Varzim SC
Finished
۱۸:۳۰
Cfc-Cf Canelas 2010
۲
۰
Anadia FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Gimnastic de Tarragona
۰
۲
CD Teruel
Finished
۱۸:۳۰
Osasuna B
۰
۰
Deportivo La Coruna
inprogress
۲۲:۳۰
FC Barcelona B
۴
۰
Cultural Leonesa
Finished
۲۰:۳۰
Lugo
۰
۰
CF Fuenlabrada
inprogress
۲۱:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
Alcobendas CF U19
۲
۲
AD Alcorcon U19
Finished
۱۸:۳۰
Fuenlabrada U19
۰
۰
Internacional de la Amistad U19
Finished
۱۵:۰۰
Getafe U19
۱
۳
Real Valladolid U19
Finished
۱۸:۳۰
Leganes U19
۱
۱
UD La Cruz Villanovense U19
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie B
Modena
۰
۰
Spezia
Finished
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
La Solana
۲
۰
Azuqueca
Finished
۱۹:۳۰
Albacete B
۱
۱
CD Cazalegas
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۱
۰
Quintanar Rey
Finished
۱۴:۳۰
CD Torrijos
۰
۰
CD Villacanas
Finished
۱۹:۰۰
CD Huracan de Balazote
۰
۱
Conquense
Finished
۱۹:۳۰
Atletico Tomelloso
۲
۲
Cd Tarancon
Finished
۱۹:۳۰
Marchamalo
۰
۰
CD Toledo
Finished
۱۹:۳۰
AD San Clemente
۱
۱
Villarrubia CF
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Gimnastica de Torrelavega
۱
۰
CD Covadonga
Finished
۱۹:۳۰
RC Villalbes
۰
۰
SD Compostela
Finished
۱۸:۴۵
CD Cayon
۱
۱
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۴:۳۰
Deportivo Fabril
۱
۳
Ourense CF
Finished
۱۴:۳۰
Pontevedra
۱
۳
Zamora
Finished
۱۹:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
Kaizer Chiefs
۰
۱
Milford FC
Finished
۱۹:۳۰
Maritzburg United
۳
۰
Paarl United
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia Super Liga
Podbrezova
۰
۰
DAC Dunajska
Finished
۲۰:۰۰
FK AS Trencin
۰
۲
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۷:۳۰
  Hungary NB I
Ujpest FC
۰
۵
Ferencvarosi TC
Finished
۲۰:۰۰
Kisvarda FC
۰
۱
Paksi FC
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Caudal Deportivo de Mieres
۲
۰
Aviles Stadium CF
Finished
۲۰:۰۰
Condal CF
۰
۱
SD Lenense
Finished
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۱
۲
CD Lealtad
Finished
۱۴:۳۰
Llanes
۳
۱
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Colunga
۳
۲
UD Gijon Industrial
Finished
۱۴:۳۰
Sporting Gijon B
۲
۰
Urraca CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Tuilla
۰
۱
UC Ceares
Finished
۱۹:۱۵
L`Entregu CF
۲
۲
UD Llanera
Finished
۲۰:۰۰
  Croatia HNL
NK Gorica
۱
۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
Finished
۲۰:۰۰
GNK Dinamo Zagreb
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۷:۳۰
  Gibraltar National League
Europa FC
۰
۰
Europa Point FC
inprogress
۲۲:۰۰
College 1975
۱
۱
Glacis United FC
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Alagoano
AA Coruripe
۰
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
inprogress
۲۲:۳۰
Cruzeiro Arapiraca
۰
۰
CS Esportiva AL
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CD UAI Urquiza
-
-
Colegiales
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Deportivo Merlo
-
-
Argentino Merlo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Andorra Primera Divisio
UE Santa Coloma
۲
۰
FC Ordino
Finished
۱۶:۰۰
CE Carroi
۰
۴
Atletic Club d'Escaldes
Finished
۱۳:۳۰
FC Santa Coloma
۰
۱
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۸:۳۰
FC Pas de La Casa
۰
۰
Penya Encarnada d'Andorra
inprogress
۲۱:۰۰
  Tunisia Ligue 1
Olympique Beja
۲
۱
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
AS Marsa
۰
۱
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۰
۰
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Tripoli SC
۰
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۵:۴۵
Tadamon Sour
۲
۱
Al Hikma Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Al Safa
۰
۰
Al Ahed
Finished
۱۶:۳۰
  Australia FFA Cup
Acacia Ridge
۱
۴
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
  Serbia Prva Liga
RFK Novi Sad 1921
۱
۰
OFK Belgrade
Finished
۱۵:۳۰
FK Graficar Beograd
۱
۰
FK Indjija
Finished
۱۵:۳۰
FK Sloboda Uzice
۰
۲
Mladost Novi Sad
Finished
۱۹:۳۰
  Panama LPF
CD Arabe Unido
۰
۰
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
UMECIT
۱
۰
Sporting San Miguelito
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Universitario
۱
۳
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera Nacional
CD Maipu
۰
۲
San Martin de San Juan
Finished
۰۰:۳۰
Ferro Carril Oeste
۱
۱
Arsenal de Sarandi
Finished
۰۴:۱۵
Club Atletico Guemes
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CA San Telmo
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Uruguay (W)
۱
۳
Ecuador (W)
Finished
۰۱:۳۰
Albania (W)
۳
۰
Faroe Islands (W)
Finished
۱۶:۳۰
Gibraltar (W)
۱
۱
Liechtenstein (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey (W)
۱
۲
Greece (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Mexico Liga TDP
FC San Jose del Arenal
۲
۱
Atletico Pachuca
Finished
۰۱:۳۰
Tigres de Alica FC
۲
۰
Dorados de Sinaloa II
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo CDH
۰
۶
Tuzos Pachuca
Finished
۱۹:۳۰
Guerreros DD
۳
۰
CH Futbol Club
Finished
۰۱:۳۰
Deportiva Venados FC II
۱
۱
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۲۰:۳۰
Promodep Central AC
۰
۱
Chivas Alamos FC
Finished
۰۱:۳۰
CD Matamoros
۰
۰
Bombarderos de Tecamac FC
Finished
۰۵:۳۰
  Colombia Primera A
Alianza Petrolera
۲
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۲:۴۰
Patriotas Tunja
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۴:۵۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۰
Club Atletico San Juan de Aragon
Finished
۰۴:۳۰
CD Inter Queretaro
۳
۳
Halcones de Zapopan
Finished
۰۲:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۰
Lobos ULMX
Finished
۰۲:۳۰
Montaneses FC
۲
۱
Reboceros de La Piedad
inprogress
۲۱:۳۰
Escorpiones FC
۱
۰
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۲:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۲
۰
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Ocotal
۳
۲
Matagalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
  Guatemala Segunda Division
CSD Amatitlan
۰
۲
AFF Guatemala
Finished
۰۴:۳۰
Santo Tomas IFC
۲
۰
FC Democratence
Finished
۰۰:۳۰
Ayutla FC
۰
۰
Siquinala FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Charlestown Azzurri Reserves
۱
۳
New Lambton Reserves
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۲
۲
Marconi Stallions
Finished
۰۷:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۳
۱
Central Coast Mariners NPL
Finished
۰۸:۳۰
Sydney United
۱
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL South Australia
White City Beograd
۰
۳
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
  Uganda Super League Women
Makerere University (W)
۰
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
۱
۱
Barnechea
Finished
۰۳:۰۰
Magallanes
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۴
۲
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۲:۱۵
  Ireland Leinster Senior League
Killester Donnycarney FC
۰
۰
St Francis FC
Finished
۱۴:۳۰
Lucan United
۲
۱
Crumlin United FC
Finished
۱۴:۳۰
Maynooth University FC
۲
۲
Home Farm FC
Finished
۱۵:۳۰
  Poland 1. Division
Arka Gdynia
۵
۱
Stal Rzeszow
Finished
۱۵:۱۰
Resovia Rzeszow
۱
۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۲۰:۳۰
Znicz Pruszkow
۰
۲
Lechia Gdansk
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia U19 League
NK Varazdin U19
۴
۱
NK Mladost Zdralovi U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Cibalia U19
۱
۱
NK Radnik Sesvete U19
Finished
۱۷:۳۰
Nk Rudes U19
۳
۰
HNK Hajduk Split U19
Finished
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۲
Zaglebie Lubin SSA
Finished
۱۵:۰۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۳
۳
KP Legia Warszawa
Finished
۲۰:۰۰
Widzew Lodz
۳
۱
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Federacion Women
Bizkerre (W)
۰
۱
Viajes Interrias FF (W)
Finished
۱۵:۰۰
Rayo Valecano (W)
۰
۰
Espanyol B (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Silifke Belediyespor
۲
۲
Elazigspor
Finished
۱۴:۳۰
Amasyaspor FK
۰
۱
Kartal Bulvar Spor Kulubu
Finished
۱۴:۳۰
Ergene Velimese Spor
۲
۲
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۱
۲
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Pazarspor
۰
۰
Efeler 09 FK
Finished
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۱
۰
Anadolu Universitesi
Finished
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۱
۱
Hacettepe 1945 SK
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
CD Binefar
۵
۴
Belchite 97
Finished
۱۴:۳۰
CF Calamocha
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۴:۳۰
CD Carinena
۰
۱
Ebro
Finished
۱۸:۳۰
CD Utrillas
۱
۲
Atletico Monzon
Finished
۱۹:۳۰
SD Borja
۱
۱
CD Caspe
Finished
۱۴:۳۰
Cuarte CD
۲
۲
UD Fraga
Finished
۱۴:۳۰
Ejea
۳
۱
CDJ Tamarite
Finished
۱۸:۳۰
CF Illueca
۱
۱
AD Almudevar
Finished
۱۹:۰۰
CD Fuentes
۲
۲
Huesca B
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Atletico Arteixo
۵
۲
UD Paiosaco
Finished
۱۴:۳۰
SD Sarriana
۱
۲
CD Estradense
Finished
۱۵:۰۰
UD Somozas
۲
۳
Viveiro CF
Finished
۱۹:۳۰
Arosa SC
۰
۰
Polvorin FC
Finished
۱۹:۳۰
Bergantinos CF
۲
۰
UD Barbadas
Finished
۱۹:۳۰
Betanzos
۱
۱
Silva SD
Finished
۱۹:۰۰
Alondras CF
۲
۱
Club Rapido de Bouzas
Finished
۱۹:۳۰
Pontevedra B
۰
۰
Arzua
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Cordoba
۴
۰
U.D. Melilla
Finished
۱۴:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۰
۰
Merida
Finished
۱۴:۳۰
CD Atletico Baleares
۰
۱
Castellon
Finished
۱۴:۳۰
Granada B
۱
۲
Antequera CF
Finished
۱۸:۳۰
Sanluqueno
۰
۰
Algeciras CF
Finished
۲۰:۳۰
Recreativo de Huelva
۲
۱
Ceuta
Finished
۱۴:۳۰
CF Intercity
۰
۰
Linares Deportivo
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۱
۵
UE Rapitenca
Finished
۱۴:۱۵
Vilafranca
۱
۳
FC L'escala
Finished
۱۴:۳۰
CF Montanesa
۰
۰
Girona FC B
Finished
۱۴:۳۰
CE L'Hospitalet
۲
۰
UE Vilassar de Mar
Finished
۱۵:۰۰
CF Badalona
۰
۲
UE Olot
Finished
۲۰:۳۰
CP San Cristobal
۲
۱
AE Prat
Finished
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۱
۱
Cfj Mollerussa
Finished
۱۴:۳۰
CF Peralada
۲
۰
UE Tona
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۰
۰
CD Derio
Finished
۱۴:۰۰
CD Vitoria
۱
۱
SD Deusto
Finished
۱۸:۰۰
San Ignacio
۴
۴
Aurrera de Ondarroa
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۱
۲
Colonia Moscardo
Finished
۱۴:۰۰
AD Parla
۱
۱
Las Rozas CF
Finished
۱۴:۰۰
CF Pozuelo de Alarcon
۰
۰
Paracuellos Antamira
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid C
۵
۱
CD Canillas
Finished
۱۴:۳۰
CD Mostoles
۳
۱
CDF Tres Cantos
Finished
۱۴:۳۰
CD Galapagar
۲
۲
Rayo Vallecano B
Finished
۱۹:۰۰
RSD Alcala Henares
۱
۱
CF Trival Valderas Alcorcon
Finished
۱۴:۳۰
  Bulgaria B PFG
Marek Dupnica
۱
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۳:۳۰
Sportist Svoge
۰
۲
Septemvri Sofia
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Ferroviaria SP
۱
۱
Capivariano SP
Finished
۱۷:۴۰
Monte Azul SP
۱
۱
Noroeste SP
Finished
۱۶:۳۰
Juventus SP
۲
۰
EC Taubaté
Finished
۱۶:۳۰
  France National 3
Strasbourg II
۲
۴
Nancy Lorraine II
Finished
۱۷:۳۰
Neuilly Sur Marne
۱
۰
AC Ajaccio II
Finished
۱۷:۰۰
Bretigny FCS
۱
۰
US Orleans II
Finished
۱۷:۰۰
AS Saint-Étienne II
۴
۲
Olympique Lyon 2
Finished
۱۷:۳۰
  Cyprus 1. Division
Anorthosis Famagusta
۰
۰
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۷:۳۰
Aris Limmasol
۱
۲
Omonia FC Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Pafos FC
۰
۱
AEK Larnaca
Finished
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
۴
۰
SF Hamborn 07
Finished
۱۷:۳۰
VfB Homberg
۲
۰
TVD Velbert
Finished
۱۷:۳۰
Ratinger Spvg
۱
۳
VfB 03 Hilden
Finished
۱۷:۳۰
DJK Adler Union Frintrop
۵
۲
TSV Meerbusch
Finished
۱۷:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۳
۰
Sonsbeck
Finished
۱۷:۳۰
Mulheimer FC 97
۴
۱
Union Nettetal
Finished
۱۸:۰۰
FC Buderich 02
۳
۰
Kleve
Finished
۱۸:۰۰
  England National League - Southern Premier Division Women
Ipswich Town (W)
۴
۱
Rugby Borough (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
Bonner SC
۵
۰
Germania Teveren
Finished
۱۷:۳۰
Hennef 05
۲
۰
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۷:۳۰
SSG Bergisch Gladbach
۳
۱
Siegburger SV 04
Finished
۱۷:۳۰
Bonn Endenich 1908
۱
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۷:۴۵
Borussia Freialdenhoven
۲
۲
FC Hurth
Finished
۱۷:۳۰
SpVg Frechen 20
۲
۱
VfL Vichttal
Finished
۱۷:۴۵
Union Schafhausen
۲
۰
Fortuna Koln II
Finished
۱۷:۴۵
  Morocco Botola 2
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۱
۱
Racing de Casablanca
Finished
۱۷:۳۰
Union Sportive Musulmane Oujda
۳
۰
Stade Marocain
Finished
۱۷:۳۰
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
Olympique Dcheira
Finished
۱۷:۳۰
AS Sale
۰
۰
JSM Massira
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Pouso Alegre
۰
۲
Cruzeiro MG
Finished
۱۷:۳۰
Itabirito FC MG
۰
۰
CA Patrocinense
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Clodiense
۱
۰
Portogruaro
Finished
۱۷:۰۰
Montebelluna
۱
۴
AC Dolomiti Bellunesi
Finished
۱۷:۰۰
Asd Atletico Castegnato
۱
۱
Este
Finished
۱۷:۰۰
Breno
۲
۰
Virtus Bolzano
Finished
۱۷:۰۰
Cjarlins Muzane
۲
۰
Mestre
Finished
۱۷:۰۰
Luparense
۰
۱
Bassano Virtus 55 ST
Finished
۱۷:۰۰
APC Chions
۲
۱
Mori Santo Stefano
Finished
۱۷:۰۰
U.C. Montecchio Maggiore
۰
۰
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۰۰
SSD Treviso FBC 1993
۰
۱
US Adriese
Finished
۱۷:۰۰
  San Marino Campionato
Fiorita
۲
۱
SS San Giovanni
Finished
۱۷:۳۰
AC Juvenes/Dogana
۲
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۷:۳۰
SP Tre Penne
۱
۰
SS Cosmos
Finished
۱۷:۳۰
  Nigeria NPFL
Plateau United
۰
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۷:۳۰
Gombe United
۲
۰
Sporting Lagos FC
Finished
۱۷:۳۰
Lobi Stars
۱
۰
Heartland FC Owerri
Finished
۱۸:۳۰
Kano Pillars
۵
۱
Sunshine Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Akwa United
۰
۱
Bayelsa United
Finished
۱۸:۳۰
Niger Tornadoes
۱
۰
Abia Warriors
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Chieri 1955
۲
۲
AVC Vogherese 1919
Finished
۱۷:۰۰
Alba Calcio
۰
۲
US Albenga
Finished
۱۷:۰۰
ASD Chisola Calcio
۱
۲
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
USD Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Vado
Finished
۱۷:۰۰
Derthona FBC
۰
۰
ASD Alcione
Finished
۱۷:۰۰
Gozzano
۰
۲
Lavagnese
Finished
۱۷:۳۰
Ligorna 1922
۲
۱
ASD RG Ticino
Finished
۱۷:۳۰
S.S.D. Unione Sanremo
۱
۰
Asti Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 Pro League
Al Wasl Dubai U21
۴
۱
Emirates Club RAK U21
Finished
۱۷:۰۰
Al Ittihad Kalba U21
۰
۱
Al Sharjah SC U21
Finished
۱۷:۰۰
Dibba Al Hisn U21
۲
۱
Al Arabi Umm Al Quwain U21
Finished
۱۶:۵۵
Al Nasr SC U21
۰
۳
Al Jazira U21
Finished
۱۷:۰۰
Khor Fakkan U21
۱
۳
Hatta Dubai U21
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
Piacenza Calcio
۲
۰
Club Milano
Finished
۱۷:۰۰
Caldiero Terme
۳
۲
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
ASD Villa D'Alme
۲
۰
Tritium
Finished
۱۷:۰۰
FC Clivense
۰
۰
Usd Casatese
Finished
۱۷:۰۰
Ponte San Pietro
۰
۰
Crema 1908
Finished
۱۷:۰۰
Ssd Real Calepina FC
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۳
Calvina
Finished
۱۷:۰۰
Brusaporto
۴
۱
Pro Palazzolo
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Bergamo
-
-
Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie D, Girone I
Vibonese Calcio
۲
۰
Canicattì
Finished
۱۷:۰۰
ASD Trapani Calcio
۳
۰
ASD Sancataldese
Finished
۱۸:۰۰
Nuova Gioiese
۰
۱
AS Acireale
Finished
۱۷:۰۰
ASD Castrovillari Calcio
۱
۱
Locri 1909
Finished
۱۷:۰۰
USD Ragusa
۱
۱
Igea Virtus Barcellona
Finished
۱۷:۳۰
Citta di Sant Agata
۱
۰
La Fenice Amaranto Reggio Calabria
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
TUS Bersenbruck
۱
۰
Blau-Weiss Bornreihe
Finished
۱۶:۳۰
VfV Borussia 06 Hildesheim
-
-
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
SSV Vorsfelde
۰
۲
SV Atlas Delmenhorst
Finished
۱۶:۳۰
1 FC Germ Egestorf/Langreder
۳
۲
Eintracht Celle
Finished
۱۶:۳۰
Heeslinger SC
۲
۱
U.L.M. Wolfsburg
Finished
۱۶:۳۰
VFL Oldenburg
۲
۰
Arminia Hannover
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Moncarapachense
۳
۰
Imortal DC
Finished
۱۸:۳۰
O Elvas CAD
۱
۰
Futebol Clube de Serpa
Finished
۱۸:۳۰
Louletano
۲
۱
Vasco da Gama VF do Campo
Finished
۱۸:۳۰
GD Fabril Barreiro
۰
۱
FC Barreirense
Finished
۱۴:۳۰
Oriental de Lisboa
۱
۳
Juventude Evora
Finished
۱۸:۳۰
Real SC Queluz
۰
۲
Lusitano Ginasio Clube Evora
Finished
۱۸:۳۰
  Botswana Premier League
Masitaoka FC
۰
۰
Matebele FC
Finished
۱۸:۰۰
Holy Ghost SC
۰
۲
Sua Flamingoes
Finished
۱۸:۰۰
  Gambia GFA 1st Division
Wallidan
۱
۳
Falcons FC
Finished
۲۰:۰۰
BST Galaxy
۰
۲
Real de Banjul FC
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Maritimo Funchal II
۱
۲
GD Ribeirao
Finished
۱۸:۳۰
CD Portosantense
۰
۱
AD Os Limianos
Finished
۱۸:۳۰
SC Vila Real
۱
۰
AD Camacha
Finished
۱۸:۳۰
SC Mirandela
۱
۳
Dumiense/CJPII Futebol Sad
Finished
۱۸:۳۰
Brito SC
۲
۰
Tirsense
Finished
۱۸:۳۰
CD Vilar Perdizes
۰
۲
GDRC Os Sandinenses
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
Sant Andreu Barcelona
۳
۰
UD Alzira
Finished
۱۹:۳۰
Lleida
۰
۱
CF Badalona Futur
Finished
۱۹:۳۰
CE Andratx
۰
۲
Terrassa CF
Finished
۱۴:۳۰
Torrent CF
۰
۰
Saguntino
Finished
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۲
۱
SCR Pena Deportiva
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa
-
-
Valencia CF B
Cancelled
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Nova Venecia FC
۰
۲
Rio Branco ES
inprogress
۲۲:۰۰
  Jamaica Premier League
Molynes United FC
۲
۱
Dunbeholden FC
inprogress
۲۱:۳۰
  El Salvador Segunda Division
Once Lobos Chalchuapa
۱
۴
Tiburones de Sonsonate
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
Guadalupe FC
۱
۳
Escorpiones de Belen
Finished
۲۰:۳۰
  Senegal Ligue 1
Generation Foot
۱
۱
Stade de Mbour
Finished
۲۰:۰۰
Guediawaye FC
۰
۰
ASC Jaraaf
Finished
۲۰:۰۰
ASC Linguere
۱
۰
Casa Sport
Finished
۲۰:۰۰
US Ouakam
۱
۴
AS Pikine
Finished
۲۰:۰۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Echichens
۰
۰
Perly-Certoux
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania Super Cup
FK Panevezys
۱
۰
FK Transinvest
Finished
۱۹:۴۵
  Africa CAF Confederations Cup, Group B
Abu Salim Tripoli SC
۱
۲
El Zamalek
Finished
۱۹:۳۰
Academie SOAR
۰
۰
Sagrada Esperanca
inprogress
۲۲:۳۰
  Ivory Coast Ligue 1
Stade d'Abidjan
۱
۲
SOL FC Abobo
Finished
۱۹:۰۰
Zoman FC
۰
۲
Stella Club d Adjame
inprogress
۲۱:۳۰
  Angola Girabola
Primeiro de Agosto
۱
۰
Uniao de Malanje
Finished
۱۸:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Kolbotn (W)
۱
۲
Bodo/Glimt (W)
Finished
۱۹:۰۰
  Ghana Premier League
Hearts of Oak
۳
۰
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
Bibiani Gold Stars FC
۲
۱
Berekum Chelsea
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۰
۱
Nsoatreman FC
Finished
۱۸:۳۰
Karela
۲
۰
Legon Cities FC
Finished
۱۸:۳۰
Bofoakwa Tano
۰
۱
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga 2
Viitorul Targu Jiu
۰
۳
CSC 1599 Selimbar
Finished
۱۸:۳۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
۱
۵
FC Buzau
Finished
۱۵:۳۰
  Luxembourg National Division
FC Differdange 03
۴
۰
UN 97 Kaerjeng
Finished
۱۸:۳۰
F91 Dudelange
۴
۲
Mondercange
Finished
۱۸:۳۰
FC Schifflange 95
۱
۱
Wiltz
Finished
۱۷:۳۰
FC Marisca Mersch
۰
۰
CS Fola Esch
Cancelled
۱۸:۳۰
Union Titus Petange
۲
۳
FC Victoria Rosport
Finished
۱۸:۳۰
FC Swift Hesperange
۰
۰
Niedercorn Progres
Finished
۱۸:۳۰
US Mondorf-Les-bains
۱
۱
UNA Strassen
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato Nacional Women II
CF Benfica (W)
۰
۱
Vitoria Setubal (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Lowland League
Broomhill FC
۱
۳
Tranent Juniors
Finished
۱۸:۳۰
  Ghana 1. Division
Uncle T FC
۱
۱
Vision FC
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group B
Amarante FC
۲
۱
Florgrade
Finished
۱۸:۳۰
AD Marco 09
۱
۰
ACDR Lamelas
Finished
۱۸:۳۰
Paredes
۱
۱
Vila Mea
Finished
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC
۰
۱
Gondomar
Finished
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۲
۱
Beira Mar
Finished
۱۸:۳۰
CF Oliveira Douro
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۸:۳۰
Rebordosa AC
۰
۲
SC Sao Joao Ver
Finished
۱۸:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Posidonas Neas Michanionas
۴
۰
Megas Alexandros Agias Marinas
Finished
۱۶:۳۰
Panthrakikos
۱
۰
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Epanomi
۰
۱
Aetos Barbaras
Finished
۱۶:۳۰
Aris Avatou
۲
۰
Apollon Paralimniou
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
AS Figline
۲
۰
Vivi Altotevere Sansepolcro
Finished
۱۷:۰۰
Livorno
۲
۱
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Sangiovannese
۱
۱
Grosseto
Finished
۱۷:۰۰
Poggibonsi
۱
۰
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۷:۰۰
SC Cenaia 1969
-
-
Tau Calcio Altopascio
Finished
۱۷:۰۰
Ghivizzano Borgoamozzano
۱
۲
Pianese
Finished
۱۷:۰۰
Ponsacco
۰
۰
San Donato Tavarnelle
Finished
۱۷:۰۰
ASD Sporting Trestina
۰
۱
Orvietana
Finished
۱۷:۰۰
  Slovenia U19 League
NK Brinje Grosuplje U19
۴
۱
NK Nafta Lendava 1903 U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Aluminij U19
۳
۰
Tabor Sezana U19
Finished
۱۶:۳۰
Olimpija Ljubljana U19
۲
۲
FC Koper U19
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۳
۲
Canterbury Bankstown FC
Finished
۰۹:۰۰
  India I-League
Sreenidi Deccan
۲
۰
Namdhari
Finished
۱۴:۳۰
Tiddim Road Athletic Union FC
۱
۲
Shillong Lajong FC
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
24 Erzincanspor
۱
۱
Duzcespor
Finished
۱۳:۳۰
Inegolspor
۴
۰
Denizlispor
Finished
۱۴:۳۰
Karaman
۲
۰
Derince Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
76 Igdir Belediyespor
۳
۱
Somaspor
Finished
۱۳:۳۰
Kastamonuspor
۱
۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۱
۰
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۱
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۰
۱
68 Yeni Aksaray Belediyspor
Finished
۱۴:۳۰
  Croatia 3. NL
Gaj Mace
۷
۱
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
  Austria 2. Liga
VfB Admira Wacker Modling
۳
۲
SV Ried
Finished
۱۳:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
PAE Rodos FC
۰
۰
Mykonos
Finished
۱۲:۳۰
G.A.S. Ialysos 1948
۲
۰
Erani Filiatron
Finished
۱۶:۳۰
Vyzas Megaron
۱
۱
Thyella Diastavrosi Rafina
Finished
۱۶:۳۰
Hellas Syros
۰
۱
Panargiakos
Finished
۱۴:۰۰
FC Marko
۱
۰
Korinthos
Finished
۱۶:۳۰
Panegialios FC
۵
۱
Panelefsiniakos
Finished
۱۶:۳۰
  Kenya Cup
Zetech Titans
۰
۱
Mara Sugar FC
Finished
۱۲:۳۰
  Hong Kong 1st Division
South China FC
۳
۱
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۱
۳
Dandenong City
Finished
۰۹:۳۰
Oakleigh Cannons
۳
۰
Altona Magic
Interrupted
۰۹:۰۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
White City Reserves
۰
۴
Metro Stars Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Poland II Liga
Stomil Olsztyn
۱
۱
Wisla Pulawy
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۲
۱
New Lambton
Finished
۰۷:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۱
۳
Marconi Stallions U20
Finished
۰۵:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۱
۰
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۰۰
Sydney United 58 U20
۲
۱
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۰۵:۱۵
  Fiji Premier League
Nadroga
۲
۲
Labasa
Finished
۰۴:۳۰
  Panama Liga Prom
Tauro FC Reserves
۱
۰
Universidad de Panama
Finished
۰۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group F
Jamaica U20
۱
۰
Martinique U20
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
2 de Mayo
۲
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۴۵
Cerro Porteno
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۳:۱۵
  Colombia Primera B
Orsomarso
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۰:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
HV & CV Quick
۴
۱
OJC Rosmalen
Finished
۱۶:۳۰
Tot Ons Genoegen Berkel
۲
۰
Groene Ster
Finished
۱۶:۳۰
AWC
۳
۰
Baronie
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Comillas CF
۰
۰
Berceo
Finished
۱۴:۳۰
Club Deportivo Alberite
۱
۴
CD Calahorra B
Finished
۱۹:۰۰
Anguiano
۴
۰
Pena Balmaiso CF
Finished
۱۹:۰۰
Alfaro
۴
۱
Atletico Vianes
Finished
۱۹:۳۰
Arnedo
۴
۰
CD Tedeon
Finished
۱۹:۳۰
Varea
۱
۰
CDFC La Calzada
Finished
۱۴:۳۰
UD Logrones B
۰
۰
River Ebro
Finished
۱۵:۱۵
Haro Deportivo
۱
۰
Racing Rioja
Finished
۱۹:۰۰
  Bangladesh Championship League
Nofel Sporting Club
۰
۰
Wari Club
Finished
۱۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Tenerife B
۶
۱
CD La Cuadra-Union Puerto
Finished
۱۴:۳۰
Club Atletico Victoria
۳
۰
UD Villa de Santa Brigida
Finished
۱۵:۳۰
UD Gran Tarajal
۱
۱
Panaderia Pulido
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FC Einheit Wernigerode
۱
۶
SG Union Sandersdorf
Finished
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۲
۰
Magdeburg II
Finished
۱۶:۰۰
VFC Plauen
۲
۱
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
  Zambia Super League
Mutondo Stars
۰
۱
Trident FC
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۱
۱
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Trikala 1963
۱
۱
Asteras Stavros FC
Finished
۱۶:۳۰
Anagennisi Artas
۰
۱
Asteras Petriti
Finished
۱۶:۳۰
AE Kileler
۱
۱
Thyella Katsikas
Finished
۱۶:۳۰
AE Lefkimmis
۱
۱
Kastoria
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Aris Petroupolis
۲
۱
Ermis Zonianon
Finished
۱۶:۳۰
Ilisiakos
۰
۱
GS Apollon Smyrnis
Finished
۱۶:۳۰
Atsalenios FC
۱
۰
Ypato
Finished
۱۶:۰۰
Fostiras FC
۰
۱
Panionios NFC
Finished
۱۶:۳۰
Atromitos Piraeus
۱
۲
Peramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Ethnikos Piraeus FC
۳
۰
Proodeftiki FC
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Omonia FC Aradippou
۱
۲
Omonia 29th May
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Ligue 2
MO Constantine
۰
۰
CA Batna
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Etincelles FC
۲
۲
Sunrise FC
Finished
۱۶:۳۰
Mukura Victory
۰
۲
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Gorilla FC
۱
۱
Bugesera FC
Finished
۱۶:۳۰
  Germany 3.Liga
Hallescher FC
۳
۰
VfB Lubeck
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Saarbrucken
۱
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۱۹:۰۰
SC Freiburg II
۱
۰
SV Waldhof 07 Mannheim
inprogress
۲۲:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Sofia
۰
۲
Levski Krumovgrad
Finished
۱۶:۰۰
FC CSKA 1948
۱
۱
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۸:۱۵
  Cameroon Elite One
AS Fortuna de Mfou
۰
۳
Union Sportive de Douala
Finished
۱۶:۳۰
Bamboutos
۱
۲
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۸:۰۰
APEJES FC
۰
۰
Union de Loum
Finished
۱۸:۳۰
Les Astres
۱
۳
PWD Bamenda
Finished
۱۶:۳۰
Aigle Royal de la Menoua
۱
۲
Canon Sportif de Yaounde
Finished
۱۸:۰۰
Avion Academy
۰
۲
Stade Renard
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 7
Mjallby AIF
۲
۰
Vasteras SK FK
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Dubrava Zagreb
۱
۲
Vukovar 1991
Finished
۱۵:۰۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Llapi Podujeve
۰
۰
FC Prishtina
Finished
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۰
۰
KF Fushe Kosova
Finished
۱۵:۳۰
FC Drita Gjilan
۲
۰
KF Dukagjini
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Coria CF
۰
۰
La Palma CF
Finished
۱۴:۳۰
CD Ciudad de Lucena
۲
۰
Bollullos CF
Finished
۱۹:۳۰
Ayamonte CF
-
-
Xerez Deportivo FC
Finished
۱۴:۳۰
Sevilla FC C
۲
۰
CD Cabecense
Finished
۱۴:۳۰
CD Gerena
۲
۰
Puente Genil
Finished
۱۴:۳۰
Club Atletico Espeleno
۱
۲
CD Pozoblanco
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۶
۱
SD Revilla U19
Finished
۱۴:۴۵
Bansander U19
۱
۲
Racing Santander U19
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Gumushanespor
۱
۳
Kucukcekmece Sinop Spor
Finished
۱۴:۳۰
Edirnespor
۵
۱
Inegol Kafkas Genclikspor
Finished
۱۴:۳۰
Aliaga FA
۲
۱
Yeni 52 Orduspor
Finished
۱۴:۳۰
Mardin Buyuksehir Belediyespor
۱
۱
Arguvan Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Ayvalikgucu Belediyespor
۱
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۰
۱
Talasgucu Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Kazakhstan Super Cup
Ordabasy Shymkent
۱
۲
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 5
Helsingborgs IF
۰
۱
IFK Varnamo
Finished
۱۵:۳۰
Halmstads BK
۱
۱
Trelleborgs FF
Finished
۱۵:۳۰
  France U19 League Women
Nantes U19 (W)
۰
۳
Dijon U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Sierra Leone U20
۱
۵
Liberia U20
Finished
۱۹:۳۰
  Germany Verbandsliga
FFV Sportfreunde 04
۱
۳
SG Bornheim 1945 Grun-Weiss
Finished
۱۷:۳۰
  Luxembourg Promotion D'Honneur
FC Mamer 32
-
-
FC Rodange 91
Finished
۱۷:۳۰
Jeunesse Canach
-
-
SC Bettembourg
Finished
۱۸:۳۰
FC Berdenia Berbourg
-
-
FC Koeppchen Wormeldange
Finished
۱۸:۳۰
Yellow Boys Weiler-La-tour
-
-
FC Alisontia Steinsel
Finished
۱۸:۳۰
US Rumelange
-
-
CS Grevenmacher
Finished
۱۸:۳۰
Lorentzweiler
-
-
US Hostert
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 1st Division
Hobro
۰
۲
FC Fredericia
Finished
۱۷:۳۰
  Togo Championnat National
FC Espoir Tsevie
۰
۰
Kakadl FC
Finished
۱۸:۳۰
AS OTR
۱
۰
Unisport de Sokode
Finished
۱۸:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
KLSK Londerzeel
۰
۲
K Lyra-Lierse Berlaar
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Cordoba U19
۰
۱
Granada CF U19
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Kings League 40 mins play
Rayo de Barcelona (VII)
-
-
Jijantes FC (VII)
Finished
۱۸:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Ultimate Mostoles (VII)
Finished
۱۹:۳۰
El Barrio (VII)
-
-
Kunisports (VII)
Finished
۲۰:۳۰
Saiyans FC (VII)
-
-
1K FC (VII)
inprogress
۲۱:۳۰
  England National League - Division One Midlands Women
Solihull Moors (W)
۳
۲
Leek Town (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Piauiense
Fluminense PL
۰
۰
AE Altos
inprogress
۲۲:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Gazte Berriak U19
۴
۱
Durango U19
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 8
IFK Norrkoping
۴
۰
Utsiktens BK
Finished
۲۰:۰۰
IK Brage Borlange
۰
۰
IK Sirius FK
Finished
۲۰:۰۰
  Mauritania Division 1
FC Inter de Nouakchott
۳
۰
ASC Entou
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Baiano 1
Juazeirense
۰
۰
EC Bahia
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Tocantinense
Capital FC TO
۰
۰
Bela Vista
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Campinense Clube
۰
۰
Centro Sportivo Paraibano
inprogress
۲۲:۳۰
Sousa EC
-
-
Treze FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Pombal EC
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Amapaense
Independente EC AP
۰
۰
Ypiranga AP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Maranhense
Pinheiro AC
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Amiens U19
۰
۱
Chambly U19
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC Coffrane
۱
۰
FC Vevey United
Finished
۱۷:۰۰
  India Sikkim S-League
Sikkim Aakraman FC
۲
۳
Gyalshing United
Finished
۱۱:۰۰
Siniolchu
۰
۳
Red Panda FC
Finished
۱۱:۰۰
  Italy Serie D, Girone G
Virtus Flaminia
۱
۱
Cynthialbalonga
Finished
۱۷:۰۰
ASD Romana
۱
۳
SS Cassino
Finished
۱۷:۰۰
Ischia Isolaverde
۲
۰
Boreale Don Orione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Trastevere Calcio ASD
۰
۱
SS Cavese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Gladiator 1924
۰
۰
Budoni Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AS Ostia Mare Lidocalcio
۱
۰
Nuova Florida Ardea
Finished
۱۷:۰۰
  Albania Kategoria e Pare
Tomori Berat
۱
۴
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۶:۰۰
KS Korabi
۱
۰
KS Lushnja
Finished
۱۶:۰۰
KS Kastrioti Kruje
۳
۱
KS Besa Kevaje
Finished
۱۶:۰۰
KF Luz i Vogel 2008
۲
۰
KS Burreli
Finished
۱۶:۰۰
  Vietnam U19 Championship
Dong Thap U19
۱
۵
Thua Thien Hue U19
Finished
۱۱:۳۰
Binh Duong U19
۲
۲
PVF U19
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Ykkoscup
SJK Akatemia
۱
۲
FF Jaro
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Orduspor 1967
۱
۰
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
RCD Mallorca B
۱
۲
CF Platges de Calvia
Finished
۱۴:۳۰
SD Portmany
۰
۰
CD Llosetense
Finished
۱۸:۳۰
CE Alaior
۲
۴
UD Alcudia
Finished
۱۹:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۲
۱
UD Alzira U19
Finished
۱۴:۳۰
  Rwanda League Women
Rayon Sports FC (W)
۶
۰
Apaer WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Oberliga Bremen
SV Hemelingen
۵
۲
Geestemunde
Finished
۱۵:۳۰
Leher Bremerhaven
۰
۰
Brinkumer SV
Finished
۱۷:۳۰
TuS Komet Arsten
۲
۱
Aumund-Vegesack
Finished
۱۷:۳۰
Blumenthaler SV
۲
۲
BTS Neustadt
Finished
۱۸:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Egnatia
۰
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۶:۰۰
KS Kukesi
۱
۲
KF Erzeni
Finished
۱۶:۰۰
KF Skenderbeu Korce
۱
۰
KF Partizani Tirana
Finished
۱۹:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Karaorman
۰
۰
Ohrid
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Sangiuliano City Nova
۰
۰
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۱
۲
AC Forli
Finished
۱۷:۰۰
US Corticella
۱
۲
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
ASD Victor San Marino
۱
۱
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۳
۲
Mezzolara
Finished
۱۷:۰۰
AC Prato
۳
۲
Asd Calcio Certaldo
Finished
۱۷:۰۰
Sant'Angelo
۲
۱
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
Borgo San Donnino
۱
۲
Imolese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
SCD Progresso
Finished
۱۷:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Damm U19
۱
۱
Cornella U19
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga West
SC Rot-Weiss Oberhausen
۰
۱
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Rio Preto
۲
۰
EC Lemense SP
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
St. Gallen II
۱
۲
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۶:۳۰
FC Bulle
۲
۲
Delemont
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Gossau
۱
۱
FC Freienbach
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۰
۱
Bumamuru
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 3. Division
Iraklis Yerolakkou
۰
۰
Kedros Ayia Marina Skylloura
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
SFC Opava
۲
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Rotonda Calcio
۲
۳
Paganese
Finished
۱۷:۰۰
Manfredonia Calcio 1932
۲
۰
Citta di Gallipoli
Finished
۱۷:۰۰
USD Bitonto Calcio
۱
۱
FC Matera Calcio
Finished
۱۷:۰۰
ASD Nardo Calcio
۰
۱
Team Altamura
Finished
۱۷:۰۰
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Barletta 1922
Finished
۱۷:۰۰
USD Palmese 1914
۲
۰
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
Fidelis Andria 1928
۵
۱
Citta di Fasano
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Cearense 1
FC Atletico Cearense
۰
۰
Caucaia
inprogress
۲۲:۳۰
Floresta EC
-
-
Maracana EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید